Zubný implantát dokonale nahradí váš vypadnutý zub

Ak premýšľate nad vhodnou zubnou náhradou pre vás, mali by ste vedieť o zubných implantátoch. Sú skvelou možnosťou pre váš krásny úsmev, ktorý možno stratil jeden z predných zubov, ktorý môžete vďaka implantológiinahradiť. Je to riešením pri strate jedného alebo aj viacerých zubov, ide o to, že nemusíte siahať po celej zubnej náhrade.

Implantáty nahradia vaše zubné korene, ktoré boli zničené a v konečnom výsledku môže byť vďaka nim váš úsmev ešte krajší, ako predtým. Skvelé na zubných implantátoch je, že prirodzene vrastú do vašej čeľustnej kosti. Prečo by ste mali zvoliť zubné implantáty aj vy?

Dôležitá je konzultácia s odborníkmi

Poraďte sa so svojim stomatológom o svojich problémoch, odborník vám odporučí najlepšiu možnosť pre vás, nakoľko čeľusť aj zuby sú u každého človeka veľmi individuálnou záležitosťou. Dbajte na to, aby vaši ošetrujúci boli profesionálmi vo svojom odbore a aby ich vybavenie spĺňalo všetky vaše potreby. Čo môžete očakávať od zákroku a zavedenia zubných implantátov? Prvoradá je konzultácia a správne diagnostikovanie, ktoré prebehne na základe vyhotovenia 3D snímku. Vtedy sa lekári dozvedia o vašich zuboch viac a následne môžu určiť ďalší postup a to, či sú nutné ďalšie vyšetrenia.

Ako mať o svojom budúcom chrupe lepšiu predstavu?

Vďaka modernému softvéru vám odborníci vymodelujú a na 3D tlačiarni vytlačia vaše implantáty, vďaka čomu zistíte, ako to bude v konečnom dôsledku celé vyzerať. Dôležité sú aj predoperačné vyšetrenia, vyčistenie dutiny a podobne. Nasleduje samotný chirurgický zákrok, pričom vám zavedú zubný implantát. Následne naň bude zavedená nadstavba na ktorú sa pripevní korunka. Materiál si môžete zvoliť vy sami. Môžete sa tešiť na svoj nový úsmev, ktorý nebude bolestivý a vy sa budete môcť usmievať viac ako predtým.

Koľko stojí zubný implantát ?

Najjednoduchšie je vyhrať jackpot v slovenskom kasíne, ale z cenového hľadiska ľudia často riešia dilemu či je lepší zubný implantát alebo zubný mostík. Najjednoduchšie bude porovnať vecne hlavné výhody a nevýhody zubného mostíka a zubného implantátu.