Rodinné prídavky v Nemecku – ako o nich jednoducho požiadať?

Pracujete v Nemecku a nie ste úplne oboznámení s tým, či máte nárok na prídavky na deti alebo v akej výške? Moderná technológia umožnila vývin jednoduchej aplikácie, ktorá pomocou kalkulačky zistí a vypočíta za vás, to či máte nárok na rodinné prídavky a do akej výšky ich môžete získať.

Ak ste si doteraz lámali hlavu nad tým, ako čo najjednoduchšie vyriešiť komunikáciu s tamojšími úradmi ohľadom prídavkov, ak napríklad máte problém s nemčinou či všeobecne s komplikovanou legislatívou, vyskúšajte niečo rýchle a jednoduché, službu, ktorá sa o tieto administratívne záležitosti postará za vás.

Rýchla a jednoduchá komunikácia

Prostredníctvom aplikácie Kindergeld zadarmo zistíte, či máte nárok na prídavky. Aplikácia vás prevedie sériou otázok a vy môžete vyplniť online formulár. Následne pošlete žiadosť na príslušné úrady a to všetko online, rýchlo a jednoducho. Vďaka spolupráci so sprievodcom aplikácie sa vaša žiadosť dostaví na príslušne úrady spolu so všetkými potrebnými prílohami. Online vyplnenie žiadosti nebolo nikdy jednoduchšie a vy tak môžete získať prídavky na dieťa až vo výške 2628 eur.

Kvalitná a spoľahlivá služba

Vďaka Kindergeld máte možnosť využiť spoluprácu so sprievodcami online službou, ktorá je veľmi spoľahlivá a pri online vypĺňaní daňových priznaní a iných žiadostí ich pomoc využilo už niekoľko desiatok tisíc ľudí. Online vyplnenie šetrí váš čas, je to rýchle a jednoduché a v prípade nezrozumiteľnosti máte možnosť komunikovať so sprievodcom, ktorý vám všetko podrobne vysvetlí. Žiadosť podpíšete a odošlete na nemecké úrady, ktoré by mali vyhovieť. Využite aj vy možnosť rodinných prídavkov, na ktoré máte nárok, nebojte sa žiadosti, ktorá môže pôsobiť hrozivo. Vypĺňanie online žiadostí nebolo nikdy jednoduchšie.