Ako spevniť vlasy a nechty? Biosil ich ošetría zregeneruje

Zimné mesiace sú náročné pre udržiavanie zdravých a vitálnych vlasov a nechtov. Naše telo pociťuje úbytok slnečného svetla a dôsledkom toho môže byť lámanie nechtov a vypadávanie vlasov. Dôležitú úlohu pri starostlivosti o nich zohráva aj zdravá a vyvážená strava. Ako teda dosiahnuť výsledok, s ktorým budete spokojní?

Ak sa o seba a svoje zdravie nestaráme dostatočne, prejaví sa to najmä na výzore. Riedke vlasy a biele fliačiky na nechtoch trápia nejedného stresu podliehajúceho člena spoločnosti. Okrem vypadávania vlasov môže dôjsť aj k ich lámanie a štiepeniu. Zdravá strava je základom pre udržanie si pevných vlasov a nechtov. Ovocie, zelenina a ryby na to niekedy možno nestačia, a vtedy je čas vyskúšať prírodné produkty.

Krásne a zdravé vlasy vďaka vitamínom

Brať vitamíny v dnešnej dobe nie je ničím nezvyčajným, prírodné liečivá vo forme tabliet sú vynaliezavým produktom, ktorý napomáha k udržiavaniu zdravých vlasov a nechtov. Spoločnosť NATURVITA, ktorá vyrába doplnky stravy vám prostredníctvom spoločnosti greenlike.sk ponúka doplnok Biosil plus, vďaka ktorému môžu vaše vlasy nadobudnúť opäť svoju pevnosť, pružnosť a lesk. Rovnako tak pomôže zabrániť lámaniu vašich nechtov, ktoré budú pevné a vy z nich budete mať radosť.

Doplnky stravy nie sú náhradou rozmanitej stravy

Pri užívaní dvoch tabliet denne Biosilu plus by ste nemali zabúdať ani na zdravú stravu a pestrý jedálniček s obsahom zeleniny a vhodného mäsa či rýb. Doplnky stravy vám pomôžu k zdraviu, ale len v prípade, že sa o neho budete skutočne starať. Tablety sa nevzťahujú na lekárky predpis, ale pri tehotných a dojčiacich ženách sa ich užívanie odporúča prekonzultovať s odborným lekárom. Doprajte si aj vy krok ku vášmu zdraviu a oživte svoje vlasy a nechty pomocou vitamínov.