Osvetlenie firemných večierkov: Prečo je to také dôležité?

Ak sa blíži firemný večierok alebo ples, mali by ste premýšľať o tom, ako najlepšie pripraviť podujatie. A to sa netýka len cateringu a alkoholu, ale predovšetkým osvetlenia podujatia! Práve osvetlenie firemnej akcie môže zlepšiť imidž celej vašej značky. Ale to je len jeden z mála dôvodov. Prečo je to také dôležité?

Osvetlenie zlepšuje náladu

Farby ovplyvňujú naše nálady, to je všeobecne známe. A vďaka farebnému osvetleniu môžete hosťom pomôcť, aby sa na vašom firemnom podujatí cítili čo najlepšie. Svetlé farby navodzujú veselú atmosféru, zatiaľ čo tmavšie farby sa spájajú s nočným životom.

Zabavte svojich hostí

Osvetlenie môže vašich hostí pobaviť a zároveň očariť. Správnym výberom osvetlenia môžete udávať tón celej udalosti. Či už chcete, aby vaša udalosť vyzerala uvoľnene, elegantne, umelecky alebo moderne, je tu skvelá možnosť – požičovňa svetielok. Tu naozaj platí príslovie: veľa hudby za málo peňazí. Prečo kupovať špeciálne osvetlenie, ak ho budete na podujatí používať len príležitostne? Je oveľa výhodnejšie si ho prenajať.

Môžete napríklad použiť svetelné reťaze, svietiace písmená, svetelné fľaše, reflektory RGB a ďalšie.

Lepšie skúsenosti pre všetkých

Ak ide napríklad o veľkú udalosť, je veľmi dôležité osvetlenie scény. Hostia by mali mať jasný výhľad na všetkých účinkujúcich alebo rečníkov bez ohľadu na to, v ktorej časti miestnosti sa práve nachádzajú.

Pomoc fotografovi a kameramanovi

Ak sa vaša udalosť koná v noci, nemusí byť najjednoduchšie zhotoviť kvalitné fotografie, aj keď ste v interiéri. Obyčajné svetlo často nestačí. Správne osvetlenie zabezpečí, že vaše snímky a videá budú vyzerať skvele. Ak napríklad použijete ako dekoráciu veľké svietiace písmená, z ktorých každé je vysoké viac ako 100 cm, môžete si byť istí, že máte originálnu dekoráciu aj pre svoje fotografie.

Takže teraz už viete, prečo treba venovať pozornosť osvetleniu?