Fiat Proffesional – pomocník na prepravu osôb aj tovaru

Dodávky sú univerzálni pomocníci. Nezaobídu sa bez nich firmy, remeselníci, často si ale menšie verzie zadovážia aj aktívni ľudia, ktorí cestujú či športujú. Medzi najžiadanejšie patrí rozhodne Fiat Ducato.

Značka Fiat je premiantom medzi dodávkami. Ponúka obrovské množstvo objemu úžitkového priestoru, až neuveriteľnú rozmanitosť v členení a funkčnosti tohoto priestoru a využiteľnosť pre podnikateľskú aj súkromí sféru. Fiat Professional ponúka modely Fiorino, Dobló a Ducato. Vždy si môžete vybrať základnú verziu podľa toho, či je určená pre prepravu tovaru alebo osôb.

Fiat Ducato odvezie čokoľvek

Lídrom v preprave tovaru je Ducato. Ide o úžitkový automobil, ktorému sa nebudete musieť prispôsobiť vy, ale ktorý sa naopak prispôsobí vám. Fiat Ducato na prepravu tovaru je kvalitná dodávka konštruovaná pre akýkoľvek druh práce. Základ vozidla sa neustále zdokonaľuje, vrátane znižovania emisií. Je to automobil pohodlný pre vodiča a praktický pre všetky možné pracovné aktivity. Oceňujú ho prepravné firmy, remeselníci, montážne firmy aj spoločnosti s ponukou rôznych služieb. Dodávky je možné kúpiť v špeciálnych úpravách, napríklad s predĺženou kabínou pre prepravu osôb, či ako valník s nákladnou plošinou vyklápateľnou do troch smerov.

Fiat Ducato na prepravu osôb

Tradične vyhľadávaným riešením je Fiat Ducato na prepravu osôb. Aktuálne si je možné vybrať z verzií Combi, Panorama a Flex Floor. Spoločnosti Fiat záleží na bezpečnosti prepravovaných osôb, a tak je Fiat Ducato vybavený najmodernejšími bezpečnostnými prvkami. Súčasne ide o veľmi pohodlné vozidlo s ďalším praktickými vylepšeniami. Jedná sa napríklad o odkladaciu poličku vo vozidle, ktorá doplňuje štandardný batožinový priestor. Vozidlám nechýba chladená schránka, ani praktické a jednoducho čistiteľné čalúnenie.