Najobľúbenejšie zážitkové darčeky

Ak sa chystáte obdarovať niekoho, kto pred materiálnymi vecami preferuje zážitky, máte na výber z veľkého množstva zážitkových darčekov. Aj v takomto prípade však potrebujete osobu, ktorú sa chystáte obdarovať, dôkladne poznať, aby ste jej náhodou nepodarovali zážitok, ktorý pre ňu nebude vhodný. Ako inšpirácia vám môže poslúžiť nasledujúca trojica obľúbených zážitkových darčekov.

Zážitkový let lietadlom

Prvým na našom zozname je zážitkový let lietadlom. Možnosť pozrieť si kľudne aj okolie svojho bydliska z vtáčej perspektívy je nezabudnuteľným zážitkom. Veľkou výhodou zážitkového letu v podobe darčeka je, že ho možno absolvovať v každom ročnom období. Samozrejme, ak je počasie vhodné na lietanie.

Zážitkový let lietadlom nám zároveň poslúži ako dobrý príklad toho, čo sme uviedli v úvode, že je potrebné osobu, ktorej chcete nejaký zážitok darovať, dobre poznať. Darovať totiž zážitkový let niekomu, kto má strach z lietania, to rozhodne nie je dobrý nápad.

Tandemový zoskok padákom

Pre ľudí, ktorí sa lietania a výšok neboja a naviac milujú poriadnu dávku adrenalínu, je ideálnym zážitkovým darčekom aj tandemový zoskok padákom. Ten sa taktiež radí medzi tie úplne najobľúbenejšie zážitkové darčeky. Pocity, ktoré počas takéhoto zoskoku človek zažíva, sú neopísateľné. A preto ide o naozaj nezabudnuteľný zážitok.

Pri takomto zážitku však už treba počítať so sezónnym obmedzením. Tandemový zoskok je zväčša možné absolvovať od polovice jari do polovice jesene. Samozrejme, ak je počasie vhodné na zoskoky.

Jazda na športovom aute

Aby sme však len (doslova) nelietali v oblakoch, pridáme ešte jeden tip na zážitkový darček pre ľudí, ktorí sa radi držia nohami na zemi. A ideálne pre ľudí, ktorí zároveň milujú výkonné automobily. Ide o jazdu na luxusnom športovom aute.

Tá môže mať podobu jazdy v bežnej premávke, kedy je samozrejme potrebné dodržiavať pravidlá cestnej premávky alebo môže ísť o skutočne adrenalínovú jazdu na okruhu, kde môžete naplno pocítiť výkon daného auta. V závislosti od toho, ktorú variantu si zvolíte, môžu tiež platiť sezónne obmedzenia.

Zdroj obrázka:

Autor: Dmytro Buianskyi / Shutterstock.com