Využite záver zimy na pobyt v kúpeľoch, ktorý vás pred jarou dokonale naštartuje

Aj keď nám teploty už pomaly začali po zime stúpať, do obdobia letných dovoleniek je stále ďaleko. Iste, môžete vyraziť niekam do exotiky, ale takúto možnosť nemá každý. A čo tak si dopriať luxusný wellness pobyt doma na Slovensku?

Dokážete si z toho obrovského množstva slovenských kúpeľov vôbec vybrať?

V prípade, že máte záujem o absolvovanie relaxačného kúpeľného pobytu, máte si rozhodne z čoho vyberať. Na našom území je množstvo termálnych prameňov a z toho vyplýva aj množstvo kúpeľov.

Oddych v termálnej vode a rôzne procedúry, ktoré budú blahodárne pôsobiť na vaše telo, tak máte na dosah ruky. Okrem toho sa aspoň na chvíľu rozlúčite so všetkými povinnosťami a tak je pobyt v kúpeľoch prospešný aj po psychickej stránke.

Prispôsobte si dĺžku pobytu svojim možnostiam. Pobyt v kúpeľoch oceníte v akejkoľvek dĺžke

Určite nám dáte za pravdu, ak povieme, že to všetko znie náramne lákavo. Čo však robiť, ak máte zrovna hektickejšie obdobie v práci a pre množstvo povinností si nemôžete vziať dlhšiu dovolenku? To vôbec nevadí, môžete si oddýchnuť a zregenerovať aj počas predĺženého víkendu.

Liečivé účinky prospešnej vodoliečby pocítite aj pri kúpeľnom pobyte na 2 noci. Dĺžke pobytu je spravidla prispôsobená skladba procedúr, aby ste z každého kúpeľného pobytu „vyťažili“ pre svoje telo čo najviac.

Samozrejme, ak chcete pre svoje zdravie urobiť maximum, môžete absolvovať aj dlhší pobyt. Pri nich je zvyčajne súčasťou aj základné vstupné vyšetrenie u lekára, na základe ktorého vám bude „na mieru“ poskladaný balík procedúr, ktoré počas pobytu absolvujete. Skladba procedúr tak bude čo najviac zodpovedať vášmu zdravotnému stavu.

Zdroj obrázka:

Autor: Prostock-studio / Shutterstock.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*