Strašidelne filmy, ktoré sú ideálne pre strašidelné mačky, aby sa dostali do ducha Halloweenu

Halloween je ideálne obdobie pre milovníkov hororov, ale môže spôsobiť, že ľudia, ktorí majú strach, sa môžu ľahko cítiť vynechaní. Ale nebojte sa – nemusíte sa pozerať na desivé filmy, aby ste sa dostali do ducha tohto sviatku. V skutočnosti to ľahko urobíte jednoduchou zábavou.

Smrť sa stáva jej (1992)

Zápletka: Ženy experimentujú s nesmrteľnosťou a deje sa to strašne a veselo zle. Pridajte k tejto svojráznej situácii Meryl Streep, Goldie Hawn a Bruce Willis a máte skvelý pohyb v rukách.

Šťastný deň smrti (2017) a Šťastný deň smrti 2U (2019)

Zápletka: Vysokoškoláčka prežíva svoj deň smrti znova a znova, až kým nezistí, kto je vrah. Mysli na Hromnice, ale s maskami a vraždením. Myslíte si, že to znie hlúpo, ale Jessica Rothe podáva veľmi sympatický výkon, ktorý vás udrží na okraji sedadla až do samého konca. Oba filmy sú rovnako zábavné, takže môžete využiť dvojitú funkciu!

Coraline (2009)

Dej: Toto je temná fantasy animácia o dievčati uväznenej v paralelnom vesmíre. Spočiatku sa zdá byť všetko lepšie ako jej svet, až kým nezačne objavovať znepokojujúce tajomstvá. Je dokonale náladový a vhodný na sledovanie s deťmi.

Husia koža (2015)

Zápletka: Ak ste milovali pôvodnú sériu v 90. rokoch, tento film zasiahne prvé miesto. Jack Black hrá skutočného tvorcu husej kože RL Stine, ktorý sa musí popasovať s vlastnými strašidelnými výtvormi, ktoré ožívajú počas Halloweenu. Existuje dokonca aj pokračovanie.

Show The Rocky Horror Picture Show (1975)

Zápletka: Ak chcete stráviť svoj Halloween rozprávkovo, cestou je Dr. Frank-N-Furter (hrá ho Tim Curry). Piesne sú také chytľavé, že ich budete spievať až do Vianoc. Ako hovorí slogan filmu: „Darujte sa absolútnemu potešeniu.“

Scooby-Doo (2002)

Dej: filmová verzia Scooby-Doo animácie má pravdepodobne najlepšie možné obsadenie (Matthew Lillard sa narodil hrať Shaggy). V ňom Scoobyho gang smeruje na párty ostrov, ktorý drží veľmi temné tajomstvo. Starí priatelia si musia vyriešiť svoje osobné problémy, aby zachránili celé miesto.