Ste organizátorom veľkej akcie? Máme pre vás dobrý tip!

Mnoho ľudí dnes organizuje veľké podujatia ako sú napríklad výstavy, trhy, business stretnutia, alebo svadby. V zimných mesiacoch sa takéto akcie sústreďujú hlavne do interiérov, kde hostí netrápi neželaný dážď, vietor, alebo sneh. No v letných mesiacoch sú hitom záhradné, alebo vonkajšie akcie v centrách miest, alebo niekde v prírode. Tam však prichádza riziko nepredvídateľného počasia. Poradíme vám ako to zvládnuť!

Snom každého usporiadateľa sú dobre zvládnuté detaily akcie

Každý usporiadateľ sa sústredí na, pre niekoho nepodstatné, detaily, ktoré by mohli ovplyvniť chod akcie. Veľký dôraz kladú na zamestnancov, priebeh akcie a mnohé ďalšie veci. No keď sa jedná o letnú akciu, ktorá sa koná v exteriérových priestoroch stále je tu jeden faktor, ktorý nemôže kontrolovať nikto. Tým je samozrejme počasie. Veľké akcie sa plánujú dlhodobo dopredu, preto nikto nemôže vedieť odhadnúť počasie na daný deň. Pokiaľ svieti slniečko a je pekný letný deň, máte vyhraté. No v prípade, že vám predpoveď počasia nesedí s plánmi, akurát vám to pokazí náladu. To však nemusí byť pravidlom pokiaľ máte plán B. Tým môže byť napríklad nožnicový stan, ktorý vás uchráni pred dažďom.

Zárukou úspechu je byť pripravený!

Pokiaľ chcete plánovať každý detail veľkej akcie, kľúčom k úspechu je aj predvídanie nekontrolovateľných vecí ako je napríklad počasie. Ako sa hovorí šťastie praje pripraveným, a tak ak rátate aj s možnosťou búrok, alebo dažďa v deň vašej akcie, jej priebeh sa nemusí zmeniť na katastrofu. Riešením môže teda byť napríklad nožnicový stan, promo stan, alebo predajný stánok. Toto sú tri možné alternatívy, ktoré vám môžu poslúžiť ako funkčný záložný plán.

Viete kam sa obrátiť pre plán B?

Na internete nájdete mnoho firiem, ktoré vám budú ponúkať svoje produkty, to či sú kvalitné sa však dozviete až keď prídu k vám domov. Firma Expodom ponúka overenú kvalitu. Tam sú vám k dispozícii rôzne produkty pre vaše exteriérové akcie, ktoré sú overené spokojnými zákazníkmi. Firma ponúka teda už vyššie spomínané nožnicové stany, promo stany, alebo predajné stánky.

Nožnicový stan je ľahko rozkladateľný a zložiteľný, preto sa stal jedným z najobľúbenejších produktov v ponuke.

Promo stan je vhodný najmä pre veľké promo akcie. Zmestí sa pod neho veľa ľudí, alebo množstvo predvádzacích predmetov.

Na neposlednom mieste je v ponuke predajný stánok, ktorý sa stal obľúbeným najmä pri mestských akciách ako sú napríklad trhy. Predávané produkty pod ním zostávajú v suchu aj za silnejšieho dažďa.

Pokiaľ ste organizátor veľkej akcie, ani vy by ste nemali váhať a mali by ste si zaobstarať váš plán B!