Ako trávia celebrity svoj voľný čas? Odpoveď vás prekvapí!

Svet je plný celebrít. Každá krajina má svoje národné hviezdy, no svetový šoubiznis ovládajú najmä americké celebrity, ktorých reputácia sa nesie po celom svete. Hovoríme najmä o známy amerických speváčkach a spevákoch, hercoch a herečkách, ale napríklad aj o modelkách, či influencerkách. O tom, že tieto hviezdičky majú peňazí na rozdávanie nie je pochýb. Čo s nimi však robia vo svojom voľnom čase?

Luxusné životy plné peňazí

Medzi najviac zarábajúce celebrity patrí napríklad influencerka Kylie Jenner, spevák Kanye West, herec Dwayne Johnson alebo speváčka Katy Perry. Niet pochýb o tom, že obydlia týchto slávnych ľudí by sme mohli prirovnať k zámkom alebo hradom, no naviac sú ešte preplnené luxusným a drahým nábytkom, služobníctvom, súkromnou ochrankou alebo obrovskou záhradou s niekoľkými bazénmi.

Hviezdičky najradšej investujú svoje peniaze do svojej kariéry alebo biznisu, luxusných áut, drahého značkového oblečenia a tzv. špeciálnych miestností. Čo sú vlastne tie špeciálne miestnosti? Jednoducho povedané, celebrity si vo svojich príbytkoch zariaďujú špeciálne miestnosti ako kino, hernú miestnosť s rôznymi drahými elektronickými hrami alebo kasíno. Práve automaty sú ich forma relaxu a zábavy. Hviezdy takéhoto veľkého formátu veľmi rady trávia čas v kasínach, no keď nemajú náladu na cudzích ľudí, hrajú kasínové hry priamo z ich domu.

Hrajú kasínové hry kvôli peniazom?

Odpoveď na takúto otázku je viac ako jednoznačná. Celebrity veľkého formátu nepotrebujú vyhrávať na automatoch a skúšať šťastie. Ruleta je pre nich formou relaxu a zábavy. S priateľmi sa vedia pri týchto hrách perfektne odreagovať a dokonca im ani nevadí, keď za jeden večer prehrajú zopár tisíc či miliónov.

Obľúbeným stanoviskom je pre americké slávne osobnosti hlavne Las Vegas, kde sa nachádza niekoľko stoviek kasín, v ktorých radi minú svoje peniaze a zabavia sa. Nejedenkrát boli odfotografovaný pri hre so žetónmi v ruke.

Známe celebrity odporúčajú túto formu adrenalínu

Niektoré celebrity tvrdia, že milujú kasínový adrenalín a automaty. Pocit neistoty, keď ani oni sami nevedia, či vyhrajú. Veľa z nich sa netají tým, že odporúča takúto formu relaxu a zároveň adrenalínu. Vyzývajú ľudí k hre. Tvrdia, že výhra v nich vzbudzuje zvláštny šťastný pocit, ktorý by si mal zažiť každý.

Je na zvážení každého, či do kasína pôjde alebo nie. No v jednom majú americké hviezdičky pravdu. Adrenalín a vôňa peňazí strhne každého. Dnes už dokonca existujú online kasína, ktoré stoja tiež za zmienku. Možno aj na vás sa raz usmeje šťastie a pri kasínových hrách vyhráte rozprávkové peniaze a o pár rokov neskôr si budete môcť zahrať ruletu v Las Vegas s Justinom Bieberom.