Moderné regály na hračky do detskej izby

Zariaďovanie detskej izby je vo väčšina prípadov príjemnou aktivitou, pri ktorej sa rodičia s deťmi dohadujú, aký nábytok by chceli v izbe mať. Keďže sú deti nenáročné, vyžadujú len to, aby bol nábytok rozprávkový a farebný.

Veľmi podstatnou podmienkou je ale aj to, aby bol nábytok funkčný a poskytol úložný priestor navyše. Regály na hračky alebo knihy sú doplnkom, ktorý v detskej izbe bude vyrezať perfektne a zároveň poskytne veľa úložného priestoru pre deti. Deti milujú hračky a keďže ich v detskej izbe vidíme poväčšine veľa, je dôležité zabezpečiť im dostatočný priestor. Vďaka regálom sa deti naučia organizovať si priestor a v izbe si udržiavať poriadok.

Detské regály do detskej aj študentskej izby

Detské regály na hračky využijú nie len najmenší, ale aj študenti. Do regálu si môžu poukladať zošity, pracovné aj školské pomôcky, či rôzne knihy. Policové regály na hračky sú jedným z najlepších doplnkov, ktoré ocení každé dieťa. Rodičia aj deti získajú vďaka nemu výborný prehľad o tom, čo sa v izbe nachádza. Výhodou policových regálov je možnosť vložiť do regálu boxy alebo košíky, do ktorých si dieťa môže poukladať hračky akokoľvek chce. Vďaka rukoväti sa box jednoducho vytiahne a vyberie na z neho všetko čo potrebuje.

Závesné regály na stenu sú taktiež výbornou formou, ako v detskej izbe získať priestor navyše. Police do detskej izby vytvoria v detskej izbe útulnú atmosféru a ponúknu priestor navyše, ktorí ocenia najmä študenti. Regál sa dá zavesiť nad detský písací stolík alebo nad posteľ, kde bude slúžiť ako miesto na lampu, kalendár, kvet či rozčítanú obľúbenú knihu.

Medzi obľúbené regály patria kombinované regály do detskej izby, ktoré majú univerzálne využitie. Kombinované regály sú vyrobené tak, aby obsahovali otvorené police, ako aj uzavreté skrinky. Vďaka takýmto regálom si vie dieťa uložiť do regálu hračky, ako aj oblečenie. Drevko ponúka regály na hračky a knihy v rôznych dizajnoch a farbách. Medzi obľúbené patria aj elegantné biele regály na hračky, ktoré v detskej izbe vytvoria príjemnú útulnú atmosféru.

Regály na hračky sú výborným kusom nábytku, ktorí ocenia malí aj veľkí. Vyberte di dievčenské regály aj chlapčenské regály, ktoré detskú izbu oživia a zútulnia.

Prečítajte si tiež návod, ako zariadiť detskú izbu.