Možná aj vašu výrobu vylepšia KLT prepravky

KLT prepravky patria medzi najpoužívanejšie prepravky pre automatickú výrobu. Sú nenahraditeľné hlavne v automobilovom priemysle. Nezlepšili by aj vašu výrobu a logistiku?

KLT prepravky zefektívňujú výrobu nielen v automobilovom priemysle

Ak hľadáte malé, praktické a ergonomické prepravky aj pre náročné prostredie, nič nepokazíte, ak siahnete po KLT prepravkách. Ide o plastové prepravky s hladkým dnom a odtokovými otvormi. Vďaka tomu je z nich veľmi efektívne odvádzaná voda, či už od uloženého obsahu, alebo pri čistení prepraviek pre opakované použitie. Tie sa jednoducho čistia aj vďaka hladkému povrchu prepravky.

Prepravky – KLT sa hodia pre automatizované aj ručné použitie. Veľmi dobre odolávajú olejom, kyselinám aj lúhu. Majú tiež výbornú tepelnú odolnosť a sú určené pre teploty od -20 °C až do 100 °C. Prepravky sa dajú používať s vekom aj bez neho. To perfektne sedí vďaka integrovaným otvorom pre jeho nasadenie. Taktiež sú na prepravkách prepracované úchyty pre ručnú manipuláciu, ale aj zdvíhacie drážky pre tú automatizovanú. KLT prepravky sú kompatibilné s plastovými vozíkmi pod prepravky a je vhodné ich využívať. Prepravky aj vozíky ponúka PK Group SLOVAKIA, s.r.o

Riešite manipuláciu a potrebujete pojazdové kolieska?

Už viac ako 17 rokov sa PK Group SLOVAKIA, s.r.o. špecializuje aj na kolieska pojazdovéJe lídrom čo sa týka šírky sortimentu pojazdových koliesok. Firma ponúka nábytkové kolieska, prístrojové kolieska, transportné priemyslové kolieska, antistatické kolieska, kolieska s polyuretánovým behúňom, polyamidové kolieska, aj tie, ktoré sú vhodné do vysokých teplôt. Pri výbere vhodných koliesok však záleží aj na voľbe vhodných ložísk. V PK Group SLOVAKIA vám pomôžu s ich výberom, rovnako ako s výpočtom potrebnej dynamickej nosnosti koliesok či kolies.