Cítíte se občas neviditelní?

Mnoho ľudí si pripadá, že sú neviditeľní. Ide o nepríjemný pocit, keď sa pohybujete v zamestnaní alebo na ulici a pripadá vám, že nikoho nezaujímate a že vás ľudia prehliada. Často to zažívajú samotári, ktorí nechodia príliš často do spoločnosti. K takémuto pocitu často prispieva aj skutočnosť, že sa nevýrazne obliekate a Bojíte sa okolie. Keď príliš priľnú k samote, samota priľne k vám. Treba sa nikdy príliš nenadržiavať a aby ste boli medzi ľuďmi dobre vidieť, tak je skvelou voľbou zmeniť svoj šatník.

Postarajte sa, aby ste boli vidieť

Ak v ňom máte zastarané, sprané alebo nemoderné oblečenie, nikdy nemôžete v spoločnosti vyniknúť. Dôležité je sledovať módne trendy a starať sa o seba, neustále aktualizujte svoj šatník. Ak sa cítite neviditeľní ľudia vás prehliada najmä kvôli vzhľadu, nikto s vami nenadviaže vizuálny kontakt, ak nebudete dostatočne atraktívne alebo zaujímaví.
Nemusíte hneď vyhodiť celý šatník, dobré je postupovať krôčik po krôčiku a napríklad každý mesiac zaobstarať niekoľko štýlových kúskov oblečenia a zároveň vyhodiť niekoľko starých, teda kus za kus.
Pozrite sa na svoj účes, či je moderný a dokáže zaujať.
Často môže za tento pocit aj fakt, že málo chodíte do spoločnosti, je vhodné neustále vyhľadávať dôvody, prečo chodiť medzi ľudí. Je aj veľa miest, kde sa s ľuďmi zoznámite, skvelú možnosťou je napríklad šport, chodiť do posilňovne, na kruhové tréningy, na jogu a ďalšie. Všade môžete naraziť na zaujímavé ľudí, nemusí ísť len o šport, ale napríklad o jazykové kurzy, rôzne prednášky, koncerty a ďalšie. Obliekajte sa výrazne, zaujímavo a pravidelne chodievajte medzi ľudí, zaiste čoskoro zaznamenáte, že už neviditeľní nebudete.